PAŹDZIERNIK 2023

 01. 10. 2023 –  26 NIEDZIELA

7.00 

9.00 – Za + Kazimierza Króliczka w 30 dzień po śmierci

11.00 – Za ++ Anielę i Jerzego Górnioczek w 3 rocznicę śmierci

02. 10. 2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za ++ Tadeusza Moroń, żonę Pelagię, ++ rodziców z obu stron

03. 10. 2023 – WTOREK 

18.00  – Za ++ rodziców Kornelię i Alfreda Bojdoł, Wincentego Ciałoń, brata   Izydora

04.10.2023 – ŚRODA

8.00 – Za + Gertrudę Sztuk na pamiątkę urodzin, + męża Zygfryda

05.10.2023 –  I CZWARTEK  

18.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

06.10.202 –  I PIĄTEK  

18.00 –  Ku czci N. Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli, w int. dzieci po Wczesnej i I Komunii oraz wszystkich dzieci szkolnych

07.10.202 – I  SOBOTA  

7.30 – Różaniec prowadzi Róża Różańcowa św. Faustyny – p. Iwony Mucha

8.15  – W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i      zniewagi oraz w intencji członków Róż Różańcowych

14.00 – W intencji członków ADŚ z okazji 30 rocznicy 

17.00 –  Za + mę2ża, ++ rodziców i zięciów

08.10.2023 – 27 NIEDZIELA

7.00 – Za + Mariana Kaplytę, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa

9.00 – 

11.00 – W intencji Agnieszki Konieczny z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

09.10.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za ++ Pelagię i Franciszka Wiechuła oraz zięcia Gerarda

10.10.2023 – WTOREK 

18.00 – W intencji rodziny Bondzińskich z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB Różańcowej dla dzieci, wnuczki i całej rodziny

11.10.2023 – ŚRODA

8.00 - Za + Grzegorza Francuz - od Dawida i Pauliny Gimel z synem

12.10.2023 –  CZWARTEK  

18.00 – Za ++ Ludwika i Klarę Przybytek, syna Rufina, Jana i Magdalenę Stęplowski

13.10.2023 –  PIĄTEK  

20.00 – Do Matki Boskiej Fatimskiej w intencji czcicieli

14.10.2023 –  SOBOTA  

14.00 – Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji Jubilatów Anny i Piotra Sitko z okazji 50 rocznicy ślubu dziękując dobremu Bogu za wszystkie otrzymane łaski prosząc o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia i błogosławieństwo dla całej rodziny

17.00 – Za ++ Renatę Mirecką w 1 rocznicę śmierci i syna Tomasza w 3 rocznicę śmierci

15.10.2023 –  28 NIEDZIELA

7.00 

9.00 – Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego

11.00 – W intencji Ewy Hulin z okazji 10 urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

16.10.2023 – PONIEDZIAŁEK 

18.00 – Za + Piotra Wywioł w 1 rocznicę śmierci 

17.10.2023 – WTOREK 

18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej w pewnej intencji

18.10.2023 – ŚRODA

 8.00 – W pewnej intencji

19.10.2023 –  CZWARTEK  

18.00 –   W intencji Leopolda Skowron z okazji 85 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

20.10.2023 –  PIĄTEK  

18.00 – Za ++ Annę i Władysława Rozbrój

21.10.2023 –  SOBOTA  

15.00 – W intencji Teresy i Romana z okazji 50 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz w intencji całej rodziny

17.00 W intencji Joanny Walasz z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem    za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

22.10.2023 –  29 NIEDZIELA

7.00 – Za ++ rodziców Zygmunta i Janinę Góra, Jana i Annę Okoń

9.00 – Za + męża Gabriela Kliza w 1 rocznicę śmierci

11.00 – Za + Rafała Lokwenca w 30 dzień po śmierci

23.10.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za + Edmunda Poślednik w 20 rocznicę śmierci

24.10.2023 – WTOREK 

18.00 – Za + Lucjana Kramza, ++ rodziców z obu stron

25.10.2023 - ŚRODA

8.00 -  W pewnej intencji

26.10.2023 – CZWARTEK

18.00 _ Za + Barbarę Kamycką w 4 rocznicę śmierci

27.10.2023 –  PIĄTEK  

18.00 – Za ++ Karola i Emilię Smolnik

28.10.2023 –  SOBOTA  

17.00 – Za + Franciszka Matysik w 25 rocznicę śmierci, + żonę Klarę

 

29.10.2023 – 30 NIEDZIELA

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 – Za + Herberta Wawrzyczek, ++ z rodzin Wawrzyczek, Maciąg i Kłoda

11.00 – Za + Mariolę Zaskwara, + babcię Irenę, ++ z rodzin Zaskwara i Ratka

30.10.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za + Tomasza Skibę - od rodzin Wiązek i Mucha

31.10.2023 – WTOREK

18.00 - Za + Henryka Szromka w 30 dzień po śmierci

 

LISTOPAD 

01.11.2023 –  ŚRODA Uroczystość Wszystkich Świętych 

7.00 -

9.00 - Za + Tadeusza Młyńczaka w 5 rocznicę śmierci o dar życia wiecznego  

11.00 - W intencji ++ Parafian

02.11.2023 – CZWARTEK Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.00 

16.00 - Za ++ rodziców Marię i Franciszka Myszor oraz Jerzego Czardybon

18.00 – Za + Jana Powałę, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny

03.11.2022 –  I PIĄTEK  

18.00 – Ku czci N. Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli, w int. dzieci po Wczesnej i I Komunii oraz wszystkich dzieci szkolnych                                                        

04.11.2023 –  I SOBOTA  

7.30 – Różaniec prowadzi Róża Różańcowa św. Franciszka  p. Janiny Balas

8.15 – W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi oraz w intencji członków Róż Różańcowych

17.00  – Za + Teresę Brząkalik

05.11.2023 – 31  NIEDZIELA

7.00 – Za + Magdalenę Kwiatkowską o dar życia wiecznego - od Marii Szolc z rodziną

9.00 – Za + Henryka Böhm  na pamiątkę urodzin, ++ rodziców z obu stron i pokrewieństwo

11.00 – Za ++ rodziców Klaudię i Leona Reder, ++ rodziców z obu stron

06.11.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – W intencji ++  członków ADŚ

07.11.2023 – WTOREK 

18.00 – Za ++ Franciszka i Martę Suchy. Józefa i Wiktorię Suchy

08.11.2023 – ŚRODA  

8.00 – Za ++ rodziców Józefa i Zofię Tkacz, + brata Tadeusza

09.11.2023 –  CZWARTEK  

18.00 – Za ++ Łucję i Augustyna Jencki

10.11.2023 –  PIĄTEK  

18.00 – Za ++ rodziców Anastazję i Alojzego Gawlik

11.11.2023 –  SOBOTA  

17.00 – 

12.11.2023 – 32 NIEDZIELA

7.00 – 

9.00 - Za + Elfrydę Godziek w 30 dzień po śmierci

11.00 – Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego

13.11.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za ++ córkę Monikę, zięcia Jana i męża Ireneusza

14.11.2023 – WTOREK 

18.00 – Za + Eugeniusza Biolik i ++ rodziców

15.11.2023 – ŚRODA  

8.00 – W intencji Donaty o powrót do zdrowia  - od sąsiadów z ulicy Polnej

16.11.2023 –  CZWARTEK  

18.00 – Za + Grzegorza Francuz - od Roberta Gimel

17.11.2023 –  PIĄTEK  

18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.11.2023 - SOBOTA

17.00 - Za ++ Pelagię i Józefa Badura, dziadków Bronisławę i Wacława Badura, Martę i Franciszka Machulec

19.11.2023 –33  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 -

9.00 - Za + Janusza Mrowiec w 20 rocznicę śmierci, ++ rodziców Łucję i Eugeniusza Mrowiec, ++ teściów Eufrozynę i Herberta Kałuża

11.00 - Za ++ Rafała Lokwenca i Gertrudę Lokwenc

20.11.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za ++ Marię i Józefa Świerkot

21.11.2023 – WTOREK 

18.00 – Za + Jerzego Czardybon z prośbą o dar Nieba

22.11.2023 – ŚRODA  

8.00 – Za + babcię Helenę w 4 rocznicę śmierci i ++ dziadków

23.11.2023 –  CZWARTEK  

18.00 – Za ++ Anielę i Henryka Dudzik, Łucję i  Jana Naczyńskich

24.11.2023 –  PIĄTEK  

18.00 –  Za + Gabriela Klizę – od dzieci Dominiki i Sebastiana z rodzinami

25.11.2023 - SOBOTA

17.00 - Za + Anielę Sziling

26.11.2023 – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.00 – Za ++ z rodzin Bondzińskich i Litwiak i za ++ znajomych

9.00 - Za + Zbigniewa Karczmarz w 14 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron

11.00 – Przez wstawiennictwo św. Cecylii w intencji chóru Wanda

27.11.2023 – PONIEDZIAŁEK

18.00 – Za + męża Damiana Szombarę ++ rodziców z obu stron, ++ Danutę i Wiktora Talarczyk

28.11.2023 – WTOREK

18.00 – Za ++ Eugenię Palenta w 1 rocznicę śmierci, Eryka, Piotra i ++ z pokrewieństwa

29.11.2023 - ŚRODA

8.00 – Za + Magdalenę Kwiatkowską w 30 dzień po śmierci

30.11.23 – CZWARTEK

18.00 – Za + męża Eryka Spernol na pamiątkę urodzin i ++ z rodziny

 

GRUDZIEŃ  

 

01.12.2023 – I PIĄTEK   

18.00 – 1. Ku czci N. Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli, w int. dzieci po Wczesnej    i I Komunii oraz wszystkich dzieci szkolnych   

2. Za + Elfrydę Godziek od firmy pogrzebowej Semczyszyn       

02.12.2023 – I  SOBOTA  

7.30 – Różaniec prowadzi Róża Różańcowa Niepokalanego Serca NMP  - p. Danuty Tańczyk

8.15 – W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi oraz w intencji członków Róż Różańcowych

17.00 – Za ++ Erykę, Franciszka, Romana Jaroszek, Gertrudę i Ryszarda Muszer

03.12.2023 – 1 NIEDZIELA ADWENTU

7.00 – Za + Rutę Preg w 30 dzień po śmierci

9.00 – Za + męża Klausa Szary i + rodziców

11.00 – W intencji Andrzeja Ciszewskiego z okazji 70 urodzin dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski prosząc o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia i błogosławieństwo dla całej rodziny

04.12.2023 – PONIEDZIAŁEK

10.00 - Barbórka - W intencji górników i ich rodzin przez wstawiennictwo Św. Barbary o Boże błogosławieństwo

05.12.2023 – WTOREK 

17.30 – W intencji członków ADŚ

06. 12. 2022 – ŚRODA

8.00 – W pewnej intencji

07.12.2023 –  CZWARTEK  

17.30 –  1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne                   

               2. Za ++ Alinę i Mikołaja oraz ++ Marię i Franciszka                     

08.12.2023 –  PIĄTEK  

17.30 _ Za ++ Klarę i Maksymiliana Badura, Alinę i Henryka Matusik

09.12.2023 –  SOBOTA  

17.00  – Za ++ Cecylię Blanik i męża Antoniego

10.12.2023 –  2 NIEDZIELA ADWENTU

7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 – Dla uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego

11.00 – W intencji Waltera Piecha z okazji 80 rocznicy urodzin o zdrowie i  błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

11.12.2023 – PONIEDZIAŁEK

17.30 – W intencji Justyny Palenta z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12. 12. 2022 – WTOREK 

17.30 – W intencji Nikodema Kustera w 1 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo oraz w intencji całej rodziny

13.12.2023 – ŚRODA

8.00 –

14.12.2023 –  CZWARTEK  

17.30 – W intencji Ewy Bondzińskiej z okazji 50 urodzin  o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz Bożą opiekę dla całej rodziny

15.12.2023 –  PIĄTEK  

17.30 – Za + Henryka Kurcok w 2 rocznicę śmierci i + zięcia Stanisława Lubeckiego

16.12.2023 –  SOBOTA  

17.00 – Za ++ Ryszarda Rzepka, żonę Alicję, syna Janusza, ++ z rodziny

17.12.2023 –  3 NIEDZIELA ADWENTU

7.00 – Za + męża Jana, ++ rodziców Jadwigę i Bernarda,++ dziadków Józefa i Marię

9.00 – Za + Władysława Wolnika w 20 rocznicę śmierci

11.00– W intencji Maksymiliana z okazji 18 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego oraz w intencji całej rodziny

18.12.2023 – PONIEDZIAŁEK

17.30 – Za + Oskara Biłkę w 5 rocznicę śmierci   

19.12.2023 – WTOREK 

17.30 – W intencji Darii Pyclik z okazji 40 rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo

20.12.2023 – ŚRODA

 8.00 – Za ++ rodziców Małgorzatę, Rudolfa Sztuk, Bronisławę Nowrot

21.12.2023 – CZWARTEK

17.30 – Za + księdza Kazimierza Jadamusa

22.12.2023 –  PIĄTEK 

17.30 –  Za + Andrzeja Wita w 1 rocznicę śmierci

23. 12. 2022 – SOBOTA 

17.00  – Za ++ Karola i Emilię Smolnik

24.12.2023 – 4 NIEDZIELA ADWENTU

7.00 – Za + męża Ryszarda 

9.00 – Za ++ rodziców Małgorzatę i Józefa Szombara oraz + brata Ryszarda

11.00 – Za  + Magdalenę Kwiatkowską na pamiątkę urodzin   

22.00 – PASTERKA – W intencji Parafian

25.12.2023 – NARODZENIE PAŃSKIE

7.00 –

9.00 – Za + Zygmunta Bondzińskiego w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów

11.00 – W intencji Parafian

26.12.2023 –  WTOREK

7.00 -

9.00 –

11.00 - Przez wstawiennictwo św. Tarsycjusza w intencji ministrantów i ich rodzin

27.12.2023 - ŚRODA 

8.00  _ Za + Eryka Stefana Buroszka

28.12.2023- CZWARTEK

9.00 _ Przez wstawiennictwo świętych Młodzianków w intencji Dzieci Parafii

29.12.2023 - PIĄTEK

8.00 - Za +Magdalenę Kwiatkowską - od sąsiadów

30.12.2023 – SOBOTA

17.00 – Za ++ rodziców Gertrudę i Augustyna Kramza oraz + Łucję Kopiec

31.12.2023 – NIEDZIELA  - Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

7.00 –

9.00 –

11.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Parafian (Nabożeństwo)